На голову Сфера ЖКГ Голова обленерго заявив про скасування нічного тарифу! НКРЕП це спростовує. Хто ж...

Голова обленерго заявив про скасування нічного тарифу! НКРЕП це спростовує. Хто ж бреше?

15
0

з 1 липня 2019 в Україні буде скасовано нічний тариф на споживання електроенергії для побутових споживачів!

Про це розповів голова правління “Житомиробленерго” Олексій Шекета…

За словами Шекети, відтепер не буде диференціації за зонами, затвердженими на 1 липня 2019 року.

“Ми також шоковані, оскільки розподіл електроенергії є нашим основним завданням. І коли будуть перепади, буде невеликий хаос, не зовсім для нас буде позитивний, оскільки ми теж закуповуємо електроенергію на енергоринку. Якщо не зможемо спрогнозувати енергоспоживання, будемо нести великі фінансові втрати”, — сказав Шекета.

Що стосується населення, то, як раніше заявляли у Кабінеті міністрів, для нього вартість електроенергії після проведення реформи ринку не зросте.

Водночас експерт із енергетики і представник президента в Кабміні Андрій Герус заявляв, що Володимир Зеленський не давав прямих обіцянок знизити тарифи для населення – він говорив про це у “жартах” і “напівнатяках”.

У компанії “Київські енергетичні послуги” зі свого боку спростував інформацію про скасування нічного тарифу для населення. Як зазначили у компанії, побутові клієнти, у яких встановлені зонні лічильники, будуть і надалі сплачувати менше за електроенергію, що споживається з 23:00 до 7:00.

Таку ж інформацію надала й Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Так, у НКРЕКП повідомили, що тарифи на електроенергію для населення, диференціюванні за періодами часу, продовжують діяти після 1 липня 2019 року.

Нагадаємо, що раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман запропонував внести зміни до законодавства щодо врегулювання питання “нічного” тарифу для непобутових споживачів… Але він багато що обіцяв… Втім…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я